Zapraszamy do zapoznania się z listami grup w roku szkolnym 2013/2014
2007
E. DAWIDOWSKA MĄDRE SOWY GR 1
1 Borkowski Piotr
2 Budziński Adrian
3 Czesak Rafał
4 Domarus Lena
5 Kubicki Kacper
6 Musiński Jakub
7 Paczos Bartłomiej
8 Pawluczyk Jakub
9 Pienczk Filip
10 Piłkowska Aleksandra
11 Potrykus Wiktoria
12 Strzałkowska Zuzanna
13 Wodzianicka Liwia
14 Wójcik Piotr
2007
G.GODLEWSKA PRACOWITE MRÓWKI GR2
1 Duc Paulina
2 Flis Paulina
3 Jeleńska Dominika
4 Kalisz Daria
5 Kalisz Julia
6 Karkosiński Cezary
7 Kosyk Amelia
8 Król Martyna
9 Nieżurawska Zofia
10 Podgórny Marcel
11 Ruczyńska Julianna
12 Valickante Aleksander
13 Welski Paweł
2008
A. METLICKA KANGURKI GR3
1 Bladowski Mikołaj
2 Cieślikowski Jakub
3 Czaus Judyta
4 Dettlaff Maksymilian
5 Dzienisz Franciszek
6 Glock Karolina
7 Hoppe Maja
8 Konecka Julia
9 Lewandowska Zofia
10 Łapiński Kacper
11 Machnicki Marek
12 Maszota Julia
13 Ostrowski Marcel
14 Schroeder Alan
15 Sołdański Patryk
2008 M.DUC JEŻYKI GR4
1 Czerwionke Anna
2 Gładysz Franciszek
3 Górnowicz Olga
4 Kamińska Kinga
5 Łągiewczyk Jagoda
6 Marcewicz Nicola
7 Masztalerek Dawid
8 Nadworna Zuzanna
9 Nynca Lena
10 Olczak Michał
11 Pruziński Maksymilian
12 Semmerling Amelia
13 Tereszczenko Maciej
14 Werszner-Wolny Nina
15 Widera Julia
2008
E. KACZMARSKA-KOSYK TYGRYSKI GR5
1 Bazan Konrad
2 Borawska Julia
3 Czerwiak Julia
4 Czuba Maja
5 Dulak Zofia
6 Gęsicka Aleksandra
7 Gołąb Laura
8 Kwiatkowski Kacper
9 Niesiobędzki Tymon
10 Oszczęda Aleksander
11 Sądej Adam
12 Sołtysiak Daniel
13 Tuptało Anna
14 Turkowski Igor
2008
J. KALCZUK-JEZIOROWSKA HEFALUMPKI GR6
1 Andryskowski Oliwier
2 Bisha Martyna
3 Bułkowski Mateusz
4 Dragan Michał
5 Gross Antonina
6 Gross Julia
7 Jeleńska Nadia
8 Mizuro Lena
9 Szyjkowska Maja
10 Wiśniewska Julia
11 Żylla Julia
2009
S.ROKITA NIEDŹWIADKI GR7
1 Anderson Nico
2 Czaja Julia
3 Godlewski Dawid
4 Gurzęda Jan
5 Itota Łukasz
6 Janulewicz Barbara
7 Jesiołkiewicz Julia
8 Jungiewicz Zuzanna
9 Krupko Filip
10 Labuda Wiktoria
11 Poltrok Wiktor
12 Rejent Michał
13 Rudnik Filip
14 Rzepka Karol
15 Sawicki Adrian
16 Smoliński Hubert
17 Stachowska Aleksandra
18 Świtkowski Hubert
2009
KAMILA KWIATEK BIEDRONKI GR8
1 Boguszewicz Olivia
2 Czuchaj Zofia
3 Danielewicz Daria
4 Domagalska Weronika
5 Drożdż Wiktoria
6 Hildebrandt Maciej
7 Jabłoński Jakub
8 Kotowska Patrycja
9 Król Kajetan
10 Kunikowski Maciej
11 Matysiak Miłosz
12 Mielniczek Aleksandra
13 Pawluczyk Patrycja
14 Piłkowska Daria
15 Siniecki Maxymilian
16 Tiszer Mateusz
17 Treder Kinga
18 Treder Maciej
2009 M. MASZOTA KŁAPOUSZKI GR 9
1 Dobrolińska Aleksandra
2 Dublinowska Pola
3 Hołowacz Tomasz
4 Kaczmarek Nartalia
5 Kamińska Karolina
6 Klapkowski Adam
7 Maciejewska Daria
8 Mazur Michalina
9 Piętko Oliwier
10 Rybarczyk Krzysztof
11 Skowroński Piotr
12 Smentoch Izabela
13 Świgoński Maciej
14 Talaśka Łukasz
15 Tymiński Stanisław
16 Wicka Monika
17 Wodniczak Martyna
18 Zadrożny Jakub
2010 J.CZERWIONKE/K.MAZUR MOTYLKI GR10
1 Cechosz Nikodem
2 Czerwionke Robert
3 Dębiec Marcelina
4 Dziecielski Krzysztof
5 Fąferek Ksawery
6 Jaroszewicz Julia
7 Kobus Sandra
8 Koliński Alex
9 Kusz Leon
10 Macyszyn Joanna
11 Malicki Borys
12 Mej Olaf
13 Miraszewska Julia
14 Młynik Emilia
15 Młyńska Emilia
16 Ruszczyk Mariusz
17 Sildatk Oliwier
18 Sokołowski Piotr
19 Sterna Gabriel
2010 KIERSZKE/ BRYŁA PSZCZÓŁKI GR11
1 Bara Lena
2 Ciemińska Zuzanna
3 Dulak Zuzanna
4 Hübner Nina
5 Kohnke Marcel
6 Lesińska Martyna
7 Pionke Gabriela
8 Sajdych Klaudia
9 Stanek Zofia
10 Szarek Emilia
11 Szczędzina Jarosław
12 Szewczyk Oliwia
13 Tuptało Franciszek
14 Walczewski Michał
15 Wenta Jan
16 Witkowski Olaf
17 Wittbrodt Tymoteusz
18 Wojcieszek Michał
2011 E. SZLAGA, A.PIATEK KUBUSIE PUCHARKI GR 12
1 Belczewska Hanna
2 Broner Julian
3 Czecholińska Laura
4 Czuchaj Feliks
5 Dargacz Natasza
6 Dawidowski Jan
7 Derybowska Antonina
8 Gdaniec Martyna
9 Kaczmarek Antonina
10 Kamiński Konrad
11 Kosiak Marcel
12 Kowalski Wiktor
13 Kwaśniewska Lena
0 Lea Kolasa
14 Łapiński Michał
15 Młynik Alicja
16 Perak Aleksander
17 Romański Tymon
18 Sadowska Julia
19 Ramczykowski Szymon
20 Szyjkowska Natalia
21 Szymańska Lena
22 Turkowski Szymon
23 Ulatowska Daria
24 Wasiuk Mateusz
25 Żylla Antonina
2012 L.TRENEROWSKA E. URBANIAK MALEŃSTWA GR 13
1 Danielewicz Laura
2 Dziecielski Dawid
3 Głodowska Celina
4 Maziarz Zuzanna
5 Mickiewicz Tristan
6 Robińska Julia
7 Schindler Amelia
8 Stankiewicz Wiktoria
9 Szemryk Filip
10 Wittbrodt Antoni
GR KRÓLICZKI
Agata Frankowska